Informacja Dyrektora ZST w Kartuzach

wpis w: Bez kategorii | 0

Szanowni Państwo,

W wyniku przeprowadzonego w dniach 11-14.03.2019 roku referendum, 82,9% pracowników naszej szkoły biorących w nim udział opowiedziało się za strajkiem. Zachodzi uzasadniona obawa, że wraz z rozpoczęciem akcji strajkowej planowanej od 8.04.2019 roku dyrektor nie będzie miał możliwości zapewnienia opieki młodzieży. Sytuacja jest dynamiczna i różne scenariusze mogą mieć miejsce. O rozwoju sytuacji będziemy Państwa na bieżąco informowali przez stronę internetową szkoły.

 

                                                                                                                                                  Alicja Bieńczyk 

                                                                          Dyrektor ZST w Kartuzach