VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

wpis w: Aktualności | 0

 

W dniach 18-19.04 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VII turnieju wiedzy o energetyce odnawialnej „Technik OZE Wszystko Może” w Miastku organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku oraz Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe. Konkurs składał się z części pisemnej ( 30 pytań ) i części praktycznej ( wykonanie zadania praktycznego z dziedziny energetyki odnawialnej). Prace zespołów konkursowych oceniane były przez egzaminatorów kwalifikacji zawodowych ELE.10 i ELE.11. Zasięg konkursu był ogólnopolski i wzorowany na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3 TEO5  Maciej Dawidowski i Marek Formela . Nasi uczniowie po dwóch dniach rywalizacji z uczniami innych szkół zajęli VII miejsce. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunem i nauczycielem przygotowującym do konkursu był Pan Sławomir Bruniecki.