Nauczyciele ZST
w roku szkolnym 2021/2022

Język polski

  • Labuda Hanna
  • Muller Katarzyna
  • Wilczewska Dorota
  • Badowicz Martyna
  • Lubecka Monika 

Język angielski

  • Borkowska Agata
  • Klasa Paweł
  • Małecka Natalia
  • Roszkowska Magdalena
  • Wesołowicz-Szymichowska Aneta
  • Żmuda-Trzebiatowska Aleksandra
  • Wódkowska Anna 
  • Głębocka-Lescinska Aleksandra

Język niemiecki

  • Dymek Joanna
  • Leszkowski Włodzimierz
  • Czomko Olga

Matematyka

  • Wódkowski Maciej 
  • Król Justyna
  • Popiel Bernadeta
  • Bednarek Anna
  • Błaszkowska Izabela
  • Wieczorek Bożena
  • Witos Jarosław
  • Pluto Prondzinska Monika

Historia i wiedza o społeczeństwie

  • Dymek Danuta
  • Syldatk Damian
  • Labuda Agnieszka
  • Ducher Karol

Wychowanie fizyczne

  • Kordalska Izabela
  • Kalinowski Tomasz
  • Klimczak Maciej
  • Szulc Marcin
  • Treder Wiesław
  • Wilkowski Karol
  • Wilkowski Michał
  • Jaworski Karol
  • Sobczyński Dariusz

Fizyka

  • Kociński Krzysztof
  • Błaszkowska Izabela

Chemia

  • Okrój Barbara

Biologia

  • Okrój Barbara
  • Zaporowska Danuta

Geografia

  • Wicka Zyta

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Wilkowski Michał

Informatyka

  • Wódkowski Maciej
  • Penkowski Arkadiusz

Podstawy Przedsiębiorczości

  • Wicka Zyta
  • Gliniecka Joanna
  • Czomko Olga

Bezpieczeństwo i higiena pracy

  • Lizakowski Piotr 

Religia

  • Stubiński Grzegorz
  • Sarach-Szymańska Wioletta
  • ks. Malczewski Krzysztof 

Przedmioty zawodowe mechaniczne i mechatroniczne

  • Borkowicz Ewa
  • Bruniecki Sławomir
  • Rogulski Marek
  • Łobodziński Maciej
  • Jasiński Krzysztof 
  • Witkowski Tomasz
  • Leszczyński Marek

Przedmioty zawodowe odnawialnych źródeł energii

  • Bruniecki Sławomir
  • Gąsiorowski Rafał

Przedmioty zawodowe elektryczne

  • Dymek Sławomir
  • Gąsiorowski Rafał
  • Kwidziński Piotr
  • Neubauer Antoni

Przedmioty zawodowe budowlane

  • Kulaszewicz Szymon
  • Stech Mirosław
  • Szwoch Grzegorz

Przedmioty zawodowe fryzjer

  • Okrój Barbara
  • Ulkowska-Heidari Beata
  • Dymek Danuta
  • Stopikowska Natalia

Przedmioty zawodowe stolarz 

  • Block Stanisława

Zajęcia praktyczne zawody mechaniczne

  • Wansel Marceli
  • Mehring Eugeniusz

Zajęcia praktyczne zawód fryzjer

  • Natalia Stopikowska