Projekt „Zawodowcy dla Europy” – wyniki rekrutacji

wpis w: Bez kategorii | 0

 

W ostatnim tygodniu zostały przeprowadzone rozmowy z kandydatami do udziału w projekcie pn. „Zawodowcy dla Europy”. Elektrycy i mechanicy musieli umotywować chęć wyjazdu na praktyki zagraniczne, wykazać się znajomością języka angielskiego oraz wskazać swoje mocne strony, które predestynują właśnie ich do wyjazdu. Wcześniej zostały przeprowadzone testy kompetencji zawodowych przez nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz test wiedzy z języka angielskiego.  Zadanie nie były łatwe, ale na podstawie tych kilku etapów rekrutacji udało się wybrać „najlepszych”, którzy w maju pojadą do Salonik na 2-tygodniowe praktyki. 

Poniżej lista zakwalifikowanych

Technik mechanik:

1. Mielewczyk Filip 2TMM
2. Lica Damian 2TMM
3. Węsierski Maciej 4TMM
4. Czereszewski Mikołaj 3TMM
5. Klinkosz Szymon 3TMM
6. Drejer Gracjan 2TMM
7. Grzenkowicz Bartłomiej 3TMM
8. Mielewczyk Radosław 3TMM
9. Czaja Damian 2TMM
10. Drywa Filip 3TMM

Technik elektryk:

1. Gołąbek Mateusz 4TEO
2. Kwidzinski Mikołaj 4TEO
3. Schwabe Mateusz 4TEO
4. Szwaba Antoni 3TEO
5. Klamrowski Filip 4TEO
6. Szreder Patryk 3TEO
7. Kostuch Jan 3TEO
8. Labuda Kacper 4TEO
9. Hallmann Maksymilian 3TEO
10. Ziemann Dominik 3TEO

Więcej informacji w zakładce: „Projekty”