Podnosimy kwalifikacje zawodowe

wpis w: Bez kategorii | 0

 

Potrzeby współczesnego rynku pracy wymagają od nas ciągłego i systematycznego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Wiedzą to również uczniowie naszej szkoły, którym staramy się tworzyć ku temu okazje. Uczniowie klasy II i III technikum budowlanego  mieli możliwość poznać historię i sposób układania  płytek dachowych i elewacyjnych z łupka.

Obecnie naturalnie pozyskiwane płytki dachowe stanowią wyjątkowe pokrycia dachu, dodając niepowtarzalności i elegancji naszym budynkom, przez co staje się on produktem luksusowym.  Krycia łupkiem urasta do artystycznej rangi, a kładący go fachowcy muszą wykazać się nie tylko doświadczeniem, ale też prawdziwym kunsztem. Wśród naszej młodzieży biorącej udział w szkoleniu nie brakuje perełek, ale jak wiadomo tylko praktyka czyni mistrza.

W listopadzie kolejne szkolenia dla budowlańców.