Wyścigi gokartowe klasy 1 TMM

wpis w: Bez kategorii | 0

 

Tuż przed przerwą świąteczną, mechatronicy i mechanicy z pierwszej klasy technikum, wraz z Panią Moniką Dobke oraz Panią Zytą Wicką uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym, jakim były klasowe zawody gokartowe, zorganizowane we współpracy z KARTCENTER gokarty w Centrum Morena w Gdańsku. Uczniowie najpierw poznali działanie gokartów, a następnie sprawdzili swoje umiejętności kierowcy na torze. Emocji nie brakowało, bo chęć zdobycia coraz to lepszego czasu przejazdu, nakręcała zdrową rywalizację i zachęcała do kibicowania. Zwieńczeniem całej wycieczki było przeprowadzenie zawodów klasowych.

Najlepszymi w klasie okazali się:

3. miejsce – Julian Skierka

2. miejsce – Mikołaj Klawa

1. miejsce – Colin Stankiewicz.

Zabawy było mnóstwo, a uczniowie już planują kolejną wizytę w KartCenter 🙂