Plan kursy we wrześniu w zawodach: sprzedawca II B, fryzjer II

wpis w: Aktualności kursy | 0

 

Dzień dobry,
Kursy w tym roku szkolnym zaczynają się od 05.09.2022r. Harmonogram kursów, a także plany zajęć na miesiąc wrzesień dla zawodów : sprzedawca II B oraz fryzjer II znajdują się pod odpowiednimi linkami, w razie pytań i wątpliwości proszę pisać na mojego maila: karolduch@wp.pl, lub zapraszam do pokoju „ Doradca zawodowy” na warsztatach szkolnych.
Informacja dla zawodu fryzjer- w związku koniecznością ograniczenia liczby godzin zajęć lekcyjnych w czwartki 12 i 13 godzina lekcyjna, godziny te zostały przeniesione do odrobienia na sobotę 10.09.2022 (8 godzin). Tylko ta jedna sobota ( 2 godz. X 4 czwartki = 8 godzin.)

 

Plan zajęć SPRZEDAWCA II B >> LINK <<

Plan zajęć FRYZJER II >> LINK <<

 

Kierownik Centrum Kształcenia Zawodowego
Karol Ducher