EKO CHOINKA ZST 2017

EKO CHOINKA ZST 2017

 

Komisja konkursowa- z przewodniczącą Panią Dyrektor Alicją Bieńczyk na czele- dokonała wyboru najbardziej EKO choinki w dwóch kategoriach: Eko Choinka- konkurs indywidualny i Eko Choinka- konkurs klasowy. 

 02 01 2018 choinka


W kategorii Eko Choinka- konkurs klasowy komisja wybierała z pięciu zgłoszonych świątecznych drzewek. Klasy, które podjęły wyzwanie to: 2fr, 1TB, 3TB, 3TMT, 3TFM. Decyzją jurorów w tej kategorii wygrała Eko Choinka przygotowana przez uczniów klasy... 1TB (wych. Agnieszka Labuda). 

Do konkursu indywidualnego zgłoszono dwie prace, przygotowane przez uczennice: Natalię Klinkosz kl. 3TFM i Klaudię Elend kl. 1fr. Komisja jednogłośnie postanowiła wyróżnić i nagrodzić obie uczennice za pomysłowość, chęci i zaangażowanie w konkurs.

 

 

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz ich wychowawcom bardzo dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy! Nagrody i pamiątkowe dyplomy zostaną wręczone w trakcie apelu podsumowującego I semestr.

    

 

EKO CHOINKA ZST 2017

Komisja konkursowa- z przewodniczącą Panią Dyrektor Alicją Bieńczyk na czele- dokonała wyboru najbardziej EKO choinki w dwóch kategoriach: Eko Choinka- konkurs indywidualny i Eko Choinka- konkurs klasowy.

W kategorii Eko Choinka- konkurs klasowy komisja wybierała z pięciu zgłoszonych świątecznych drzewek. Klasy, które podjęły wyzwanie to: 2fr, 1TB, 3TB, 3TMT, 3TFM.

Decyzją jurorów w tej kategorii wygrała Eko Choinka przygotowana przez uczniów klasy... 1TB (wych. Agnieszka Labuda).

Do konkursu indywidualnego zgłoszono dwie prace, przygotowane przez uczennice: Natalię Klinkosz kl. 3TFM i Klaudię Elend kl. 1fr. Komisja jednogłośnie postanowiła wyróżnić i nagrodzić obie uczennice za pomysłowość, chęci i zaangażowanie w konkurs.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz ich wychowawcom bardzo dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!
Nagrody i pamiątkowe dyplomy zostaną wręczone w trakcie apelu podsumowującego I semestr.