Nauczyciele ZST
w roku szkolnym 2017/2018

Język polski

  • Labuda Hanna
  • Muller Katarzyna
  • Wilczewska Dorota
  • Badowicz Martyna

Język angielski

  • Klasa Paweł
  • Małecka-Merchel Natalia
  • Roszkowska Magdalena
  • Wesołowicz-Szymichowska Aneta
  • Frankowska Joanna

Język niemiecki

  • Dymek Joanna
  • Leszkowski Włodzimierz

Matematyka

  • Janikowski Michał
  • Król Justyna
  • Popiel Bernadeta
  • Walkusz Monika
  • Bednarek Anna
  • Błaszkowska Izabela
  • Paracka Beata

Historia i wiedza o społeczeństwie

  • Kopczyńska-Dudziuk Renata
  • Dymek Danuta
  • Syldatk Damian
  • Labuda Agnieszka

Wychowanie fizyczne

  • Dejk Zdzisław
  • Kordalska Izabela
  • Meissner Janusz
  • Seweryn Rafał
  • Szulc Marcin
  • Treder Wiesław
  • Wilkowski Karol
  • Wilkowski Michał
  • Jaworski Karol

Fizyka

  • Kociński Krzysztof
  • Błaszkowska Izabela

Chemia

  • Okrój Barbara

Biologia

  • Okrój Barbara
  • Zaporowska Danuta

Geografia

  • Wicka Zyta

Przysposobienie obronne, edukacja dla bezpieczeństwa

  • Wilkowski Michał

Informatyka

  • Halasz Grzegorz
  • Janikowski Michał
  • Kociński Krzysztof

Podstawy Przedsiębiorczości

  • Bieńczyk Alicja
  • Wicka Zyta
  • Gliniecka Joanna

Bezpieczeństwo i higiena pracy

  • Stefanowski Mirosław

Religia

  • ks. Szopiński Marcin
  • Stubiński Grzegorz
  • Sarach-Szymańska Wioletta

Przedmioty zawodowe mechaniczne i mechatroniczne

  • Grablowski Henryk
  • Owczarz Mirosław
  • Borkowicz Ewa
  • Bruniecki Sławomir
  • Łobodziński Maciej

Przedmioty zawodowe elektryczne

  • Ginak Jarosław
  • Dymek Sławomir
  • Matuszak Magdalena
  • Trzciński Tomasz

Przedmioty zawodowe budowlane

  • Kulaszewicz Szymon
  • Pytka Magdalena
  • Stech Mirosław

Przedmioty zawodowe fryzjer

  • Okrój Barbara
  • Ulkowska Beata
  • Dymek Danuta

Przedmioty zawodowe stolarz 

  • Block Stanisława

Zajęcia praktyczne zawody mechaniczne

  • Wansel Marceli
  • Mehring Eugeniusz

Zajęcia praktyczne zawód fryzjer

  • Stopikowska Natalia