ARTYSTYCZNE

 

1 MIEJSCE – IV Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Anglojęzycznej

1, 2, 3 MIEJSCE – Powiatowy Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej „Rodno Mowa”

2 MIEJSCE (solista) – Pomorski Festiwal Piosenki Kaszubskiej w Luzinie

FINALISTA – 63 Ogólnopolski Konkurs Prozy i Poezji Polskiej

1 MIEJSCE (gra na instrumencie), WYRÓŻNIENIE (recytacja) – Powiatowy Konkurs „Talent Roku 2017”

1 MIEJSCE (recytacja) – Powiatowy Konkurs „Talent Roku 2018”

1 MIEJSCE – Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Zatrzymane w kadrze”

2 MIEJSCE – Powiatowy Literacki Konkurs „Słowotok”

 

SPORTOWE

 

1 MIEJSCE (2018), 3 MIEJSCE (2017)  Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego „Dwie Rakiety”

2 MIEJSCE – Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt

1 MIEJSCE – Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Chłopców

1 MIEJSCE – Indywidualny Bieg Przełajowy w Gaju Świętopełka w Kartuzach pod patronatem Starosty Kartuskiego i Burmistrza Kartuz

2 MIEJSCE – Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców

1 MIEJSCE – Pomorski Futbol Cup w Przodkowie

1 MIEJSCE – Turniej Piłki Nożej Halowej w Kiełpinie 

3 MIEJSCE – Licealiada Powiatu Kartuskiego w Koszykówce w Sierakowicach 

1 MIEJSCE – X Licealiada Powiatu Kartuskiego w Lekkiej Atletyce 

2 MIEJSCE – Biegi Przełajowe – Sztafeta w Miechucinie 

1 MIEJSCE (2018), 3 MIEJSCE (2017) – Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej 

1 MIEJSCE – Licealiada Powiatu Kartuskiego w Piłce Ręcznej 

2 MIEJSCE – Powiatowy Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej Dziewcząt 

 

NAUKOWE

TECHNIK ELEKTRYK

 

2 MIEJSCE3 MIEJSCE – Wojewódzki Konkurs Tytuł „Najlepszy w zawodzie”

3 MIEJSCE  XI Edycja Międzyszkolnego Turnieju Szkół Elektrycznych o Puchar Prezesa SEP

1 MIEJSCE – IX Edycja Międzyszkolnego Turnieju Szkół Elektrycznych o Puchar Prezesa SEP

3 MIEJSCE – VIII Edycja Międzyszkolnego Turnieju Szkół Elektrycznych o Puchar Prezesa SEP

 

 

TECHNIK MECHATRONIK

 

FINAŁ – Turniej Maszyn Wiatrowych 

FINAŁ – Ogólnopolska Olimpiada Mechatroniczna 

Wojewódzki Turniej „Razem do zawodu” projekt „ Usłysz to !”

 

TECHNIK URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

 

„Technik OZE wszystko może” w Miastku

FINAŁ – Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Energetyce Odnawialnej

FINAŁ – Ogólnopolska Olimpiada OZE w Poznaniu

EKOTECH – konstruktorzy wiatraków – Turniej Politechniki Gdańskiej

 

TECHNIK BUDOWNICTWA

 

Turniej konstruktorski Politechniki Gdańskiej „Wykombinuj most”

3 FINALISTÓW, 1 LAUREAT, 2 MIEJSCE i 3 MIEJSCE DRUŻYNOWO – Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Wojewódzki Turniej „Razem dla Zawodu” projekt „Dom w domu”

1 MIEJSCE2 MIEJSCE – Międzyszkolny Konkurs Szkół Budowlanych

 

TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH, FRYZJER


1 MIEJSCE – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski „Horoskop oczami fryzjera” w Słupsku

1 MIEJSCE – Wojewódzki Konkurs Fryzjerski „Złota Szpilka”