Obchody Dnia Edukacji Narodowej

wpis w: Bez kategorii | 0

 

Dnia 15 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie oraz emerytowani pracownicy mieli okazję obejrzeć i wysłuchać montażu słowno-muzycznego przygotowanego przez uczniów klasy 1 TB pod kierownictwem wychowawcy klasy Pana Arkadiusza Penkowskiego. Program zawierał zarówno piosenki polsko jak i francuskojęzyczne, które wzbudziły wśród zebranych szereg pozytywnych wrażeń. Uwagę przykuły również ciekawe wypowiedzi i cytaty uczniów i nauczycieli na temat codziennej pracy i nauki w szkole. Nie zabrakło również życzeń skierowanych do wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Pani Dyrektor Alicja Bieńczyk skierowała do wszystkich słowa uznania i podziękowania za dotychczasową pracę oraz życzenia wielu sukcesów i zadowolenia z wykonywanej pracy. Po programie artystycznym wszyscy zebrani mieli okazję przysiąść do wspólnej kawy i porozmawiać o swojej codziennej pracy, powspominać ciekawe wydarzenia oraz wymienić się spostrzeżeniami z życia szkoły.