Stylizacje fryzjerskie

wpis w: Bez kategorii | 0

Ostatnio w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Dnia Branżowego w zawodzie fryzjer. W tym roku, ze względu na pandemię i konieczność pracy zdalnej impreza przyjęła inną formę. Zorganizowano konkurs pt. „Stylizacje literackie”, podczas którego nie tylko należało wykazać się umiejętnością robienia fryzur, ale również znajomością literatury.
Każdy z uczestników musiał wybrać postać z wybranej książki, stworzyć stylizację i charakteryzację wybranego bohatera. Pod uwagę brano pomysłowość, stopień trudności wykonanej stylizacji i charakteryzacji pod kątem wykonania fryzury, makijażu i dobranego stroju.
Miejsca na podium zajęły Ewa Skrzypkowska , Sandra Czerwińska (obie z klasy 3fr) oraz Wiktoria Wilkowska z klasy 2 fr.
Zwyciężczyniom gratulujemy i serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.