Nie tylko budowlanka

wpis w: Bez kategorii | 0

Artur Sikora z klasy 4 TB, to jeden z tych uczniów naszej szkoły, który odnosi sukcesy nie tylko w dziedzinie, w której się kształci. W ostatnim czasie odniósł kolejne, dość znaczące sukcesy, rangi ogólnopolskiej w branży motorowej. Super Enduro, to pasja, którą Artur zajmuje się po szkole, a łączy w sobie dyscyplinę motocrossu i enduro. W skrócie polega to na tym, że jadąc na motocyklu trzeba pokonać trasę usianą różnego rodzaju przeszkodami z opon, drewnianych bali, czy głazów.

 

Jak sam Artur przyznaje wszystko zaczęło się w momencie ukończenia 13 lat, kiedy dostał od taty swój pierwszy motocykl. Potem poszło dość szybko i już w 2015 roku odnosił sukcesy mistrzowskie. W ostatni weekend Artur wywalczył złoto w X Kociewskim Rajdzie Enduro i vice mistrzostwo podczas Mistrzostw Polski Super Enduro.

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !