Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych – olimpiada

wpis w: Bez kategorii | 0

27 listopada po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły przystąpili do Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Dwudziestu czwartoklasistów punktualnie o 10:00 rozpoczęło zmagania z testem na temat obowiązującego systemu ubezpieczeń społecznych.

Olimpiada to zwieńczenie czterech lekcji pt. „Lekcje z ZUS”. Ich celem było nie tylko zdobycie wiedzy teoretycznej, ale także kształtowanie świadomości ubezpieczeniowej młodego pokolenia. Tym bardziej cieszy fakt, że nasza młodzież tak chętnie przystąpiła do projektu.
Konkurs to już jednak nie była bułka z masłem. Pytania nie były proste, raczej z serii tych podchwytliwych.

Na podium znaleźli się Stanisław Ciepliński z klasy 4 TEO, Kacper Reclaw z 4 TMT oraz Aleksandra Piask z 4 TFM i Dawid Lejk z 4 TEO. Między Olą a Dawidem czeka nas dogrywka, o to kto zakwalifikuje się do kolejnego etapu olimpiady.
O szczegółowe wyniki można dopytywać Panią Joannę Gliniecką.