Wyjazd do Teatru Muzycznego

wpis w: Bez kategorii | 0

GHOST to musical, którym rozpoczęliśmy tegoroczne, szkolne wyjazdy do teatru muzycznego w Gdyni. W czwartek 11 października uczniowie klasy 3 TEO wraz z nauczycielami mieli okazję obejrzeć widowisko opowiadające historię wielkiej miłości Sama i Molly. Pewnego dnia Sam zostaje zastrzelony lecz jego duch pozostaje na ziemi, by przekonać się, że jego śmierć nie była przypadkowa, a Molly wciąż grozi niebezpieczeństwo. Za wszelką cenę pragnie nawiązać kontakt z ukochaną. Zawieszony pomiędzy światem żywych i umarłych próbuje rozwikłać tajemnicę swojej śmierci, a pomaga mu w tym kobieta medium Oda Mae Brown.
Poruszająca muzyka, energiczna choreografia, a przede wszystkim znakomite efekty iluzjonistyczne sprawiły, że wszyscy wychodzili ze spektaklu pod ogromnym wrażeniem.